ZIMA – NEJLEPŠÍ OBDOBÍ NA SVATBU! Proč ne?! :)

 Prosíííím! Přijď opravdová okouzlující zimo!

– takto zaříkávají sněhové roční období odvážní snoubenci, kteří se rozhodli, dát si manželský slib a zorganizovat svatbu mezi prosincem a únorem.

Překrásné období, se spoustu svátečních dnů strávených ve dvou, ale i samozřejmě s rodinou a přátelí.
Také svatba může mít v tomto okamžiku výjimečný charakter, pokud se zaměříme na jemnost a využijeme toho, co příroda dává, popustíme uzdu své fantazii…

Se sněhovou bílou a třpytivou stříbrnou perfektně kontrastuje tmavě červená, kterou spojujeme s láskou, teplem a sílou. Tato kombinace upoutává pozornost, dává pocit radosti, harmonie a obrovskou chuť k životu. Stojí za to, se nebát a do detailů dekorace, či šatů zahrnout různé prvky v červené barvě .

 

Jako perfektní dekorace také poslouží smrkové, nebo borovicové větvičky, šišky, cesmína, jmelí, oříšky, pomeranče, prskavky a také symboly sněhových plátků, sněhuláčků, andílků, peří… Důležité je, aby všechny tyto prvky byly promyšlené a společně harmonicky ladily.

 

A ti kteří se nebojí mrazu, si mohou dovolit na několik různorodých fotografií z neopakovatelné zimní scenérie – v bílém objetí zasněženého lesa, na zamrznutém jezeře, na saních, na lyžích …

 

Zima může být nevyčerpatelným zdrojem inspirace. Takovou bílou pohádkovou svatbou očarujete a rozehřejete své zmrznuté hosty zcela určitě ;).

Mým nadšením je kreativita, originalita, extravagance, design, styl a vzhled…
Proto dávám image každé příležitosti, co se naskytne a toho kdo chce a má chuť, vedu a inspiruji k tvoření a realizaci vlastních nápadů a myšlenek.
Více o mně si přečtěte zde >>

Komentáře
  • CHCETE VĚDĚT, CO MUSÍTE PŘED SVATBOU VĚDĚT ???

    Stáhněte si eBook ZDARMA a objevte 9 věcí, které Vám pomohou k realizaci svatby.

  • PŘIPRAVTE PERFEKTNÍ PÁRTY! ;)

    7 BODŮ JAK PŘIPRAVIT A ZORGANIZOVAT DOKONALOU DOMÁCÍ PÁRTY ...se spokojenými hostmi, v čele s hostitelem plným elánu a energie

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky