V den Svatby – klidní, svěží, veselí a šťastní! >> 5 rad, aby jste se v den svatby cítili naprosto skvěle! :)

Chtěli by jste v den Svatby nejen vypadat výjimečně,  ale tak se i cítit?

>> v první řadě se zaměřte na své pohodlí už den předem a to hned od rána!

 

1. Masáž

Masáž pomáhá zmírnit stres a zlepšuje pleť.
Domluvte si masáž na trochu odpočinku, nebo si ji zkuste udělat sami. Večer než půjdete pod sprchu, smíchejte kokosový, nebo sezamový olej s horkou vodou a směsí pak masírujte celé tělo ve směru srdce.

2. Jezte na energii

Zjednodušte si jídlo, abyste se cítili naenergetizovaně a šťastně, ale ne příliš plně. Vyzkoušejte ovocné smoothie na snídani, k obědu si dejte rybku s avokádovým salátem a k večeři třeba lehkou polévku.

3. Připravte se na spánek

Aby jste dosáhli vysoké kvality spánku v noci před Svatbou, soustřeďte se na uklidnění smyslů. Asi hodinu před spaním  vypněte ve své ložnici veškerou elektroniku a vynechte pozdní svačinku ;). Nebo si ji dejte, ale tak tři až čtyři hodinky před tím, než půjdete spát. A pokud pocítíte, že emoce ve Vás tak gradují, že ani nejspíš neusnete… Připravte si uklidňující čaj na nervy a malinko pokapejte svůj polštář etherickým olejem z levandule, heřmánku, šalvěje, meduňky, či vanilky.

 

4. Pijte vodu se spoustou citrónové šťávy

Chcete-li zachovat příjemnou chuť v ústech, navzdory nervům, po probuzení vypijte horkou citronovou vodu a ve studené verzi pijte ji po celý den. Citron podporuje trávení a může snížit nadýmání.
 

5. Troška potu Vám jenom prospěje

Cvičení zlepšuje oběh krve a zlepšuje náladu. Vím, v den Svatby je toho fakt hodně, ale zkuste si pro tuto činnost vyhradit chvilku času a třeba než půjdete ráno pod sprchu, udělejte si pár dřepů, nebo si zaskákejte na švihadle. Nemáte švihadlo? Nevadí, jde to i bez něj ;). Uvidíte, trošku Vám to uklidní nervy a rozzáří pokožku. Dopřejte si chvíli odpoutání od stresu.
 
Fotografie – zdroj Pinterest

Jste před Svatbou totálně ve stresu?

Máte už ve všem zmatek a nevíte co ještě zařídit?

Potřebujete se uklidnit a už si jen užívat čekání na Vaší vysněnou Svatbu?

Pomůžu Vám, ale budete muset udělat jeden Klik … >>TADY<<.

A ještě můžete nakouknout do článku „Jak vydržet přípravy před Svatbou?“.

 

Mým nadšením je kreativita, originalita, extravagance, design, styl a vzhled…
Proto dávám image každé příležitosti, co se naskytne a toho kdo chce a má chuť, vedu a inspiruji k tvoření a realizaci vlastních nápadů a myšlenek.
Více o mně si přečtěte zde >>

Komentáře
  • CHCETE VĚDĚT, CO MUSÍTE PŘED SVATBOU VĚDĚT ???

    Stáhněte si eBook ZDARMA a objevte 9 věcí, které Vám pomohou k realizaci svatby.

  • PŘIPRAVTE PERFEKTNÍ PÁRTY! ;)

    7 BODŮ JAK PŘIPRAVIT A ZORGANIZOVAT DOKONALOU DOMÁCÍ PÁRTY ...se spokojenými hostmi, v čele s hostitelem plným elánu a energie

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky