Adieu sne! Vítej splněná realito! :) Aneb můj první krok k psaní blogu.

Je to příběh o úplném začátku i nezačátku splnění mého snu.

Už teď mi je jasné, že pokud tento sen se stane realitou, uvolní cestu splnění těm ostatním přáním, myslím těm splnitelným.

IMG_7078

A teď k věci…

Proč nezačátek?

Realizace mých kreativních nápadů – tvorba dekorativních prvků, výzdoba a design různých slavností od narozeninových party, svateb, firemních akcí po malinké oslavy. Těmto činnostem se věnuji několik let a i když dávám do toho svoje srdce, energii a čas, bohužel nemohu se této činnosti věnovat naplno. Důvodem je, že se tím v našem regionu nedá uživit – takový je názor ostatních a naočkovali na pár let i mě.

Baví mě to, je to moje vášeň, chci dělat lidem radost i malými detaily, které přestože jsou malé i tak se vryjí do paměti.

Nemám pro rozjezd dostatek financí, jsem na to sama, mám příliš nízké sebevědomí, určitě nebudu mít úspěch.

Takové a ještě další myšlenky se mi vířily hlavou.

Prošla jsem si různými druhy zaměstnání, vyzkoušela opravdu spoustu jiných prací, některé byly i hezky finančně ohodnoceny.

Asi jsem divná, že mi nic nesedí.

…myslela jsem si…

Fakt byl, že mě žádná z těch prací nenaplňovala. Nebyla jsem šťastná a tím klesalo i moje sebevědomí, které už tak bylo dost nízké.

Znáte to, ne? Když se ve vás odehrává rebelie mezi nudnou skutečností a barevnými sny

U mě bojuje:

Buď spokojená s tím co máš, nevymýšlej si, nemáš na svoji vášeň peníze a vlastně ani čas, přestaň létat v oblacích!

s

Dělej to co máš ráda, dávej navenek svoje umění, svoji kreativitu, nápad, odpoutej se, začni dýchat, buď sama sebou!

Co myslíte, že vyhrává?

I když to tak navenek nevypadá, nechci přestat létat v oblacích!

A tak zakládám svůj blog… 😉

Začátek.

Upřímně… psaní, vyjadřování svých pocitů a dovedností na stránkách dostupných pro veřejnost není zrovna můj silný šálek čaje, ale je to jakýsi druh vykročení ze své komfortní zóny.

Odvahu mi dodává představa, že budu vydělávat hezké peníze na vlastní, ale i nevlastní živobytí tím co mě opravdu baví. Začátek není lehký, ale míním tu velkou tlustou zeď porazit a naplno se věnovat realizaci mého plánu, kde cíl je už nesnít, ale žít svůj sen.

Ještě stále jsem zaměstnaná ve své původní prací a prožívám každodenní stres, stále si nevěřím a pořád mám nedostatek peněz, času a sil. Přesto se nedám! Chci, díky svému blogu být Vám nápomocná v realizaci Vašich vlastních kreativních myšlenek a při organizaci Vašich různorodých akcí, aby jste si ve výsledku vychutnali jedinečnost okamžiku.

– IzaBella 🙂

Mým nadšením je kreativita, originalita, extravagance, design, styl a vzhled…
Proto dávám image každé příležitosti, co se naskytne a toho kdo chce a má chuť, vedu a inspiruji k tvoření a realizaci vlastních nápadů a myšlenek.
Více o mně si přečtěte zde >>

Komentáře
  • CHCETE VĚDĚT, CO MUSÍTE PŘED SVATBOU VĚDĚT ???

    Stáhněte si eBook ZDARMA a objevte 9 věcí, které Vám pomohou k realizaci svatby.

  • PŘIPRAVTE PERFEKTNÍ PÁRTY! ;)

    7 BODŮ JAK PŘIPRAVIT A ZORGANIZOVAT DOKONALOU DOMÁCÍ PÁRTY ...se spokojenými hostmi, v čele s hostitelem plným elánu a energie

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky