O MNĚ

Mou vášní je kreativita, originalita, extravagance, design a vzhled...
Proto každé příležitosti co se naskytne, dávám image a styl. A toho kdo chce a má chuť, vedu a inspiruji k realizaci vlastních nápadů a myšlenek.

To mě dělá sebou:

Designérka (nejen)oslav ...

Mým velkým koníčkem je tvorba designérských a aranžérských prvků. Kreativní myšlení je to co mě dennodenně pronásleduje, surfuji po internetu a nadšeně sbírám inspirace jak a co bych mohla vytvořit nejen pro své zákazníky, ale i pro sebe a své blízké.

Několik let se věnuji dáváním image různým slavnostem, svatbám, párty a tvořím designérské prvky pro každou příležitost, svátek.
V této oblasti jsem sama sebou a práci dávám nejen nápad a zručnost, ale i srdce.

Vášnivá motorkářka ...

Od svých dětských let mě fascinovaly jednostopé motorové stroje, nebyla jsem k této vášní vedena, jednoduše se tento zápal ve mě zrodil... V roce 2012 se mi stala naprosto srdce rvoucí věc - obdržela jsem řidičský průkaz, kde byla zaškrtnutá další skupina - skupina "A"! ...a tak konečně s větrem ve vlasech mohla jsem si plnit jeden ze svých krásných snů.
Dnes s velkou vášní se proháním na Yamaze FZ6 a dobíjím tak energii.

Instruktorka lyžování

Jízda na dvou prknech po sněhu - to je něco! 🙂 K tomu krásnému sportu mě od malička vedl táta, dodnes se lyžování věnuji a snažím se, zlepšovat svou techniku. Ve 22. letech jsem získala průkaz instruktorky lyžování a učila pod malou školičkou v Beskydech. Dnes se lyžování věnuji pouze rekreačně a když někdo chce, ráda poradím.

Sportovně aktivní 🙂 ...

Posilování, SM-systém, plank, lyžování, plavání, jízda na kole, volejbal... to jsou činnosti, kterým se (podle počasí) věnuji téměř každý den. Tohle mě  mezi jinými, také hooodně baví a uvolňuje v těle endorfiny :).