JAK VYDRŽET PŘÍPRAVY PŘED SVATBOU?

Stres, únava, milion telefonů a ujištění se, zda bude vše, tak jak má být… Takto popisuje spousta Svatebních Párů svoje přípravy na svatbu.

Jak vydržet, aby nezešílet u takového napětí?

Zařizování je spoustu. Není smysl se tím tajit – na začátku příprav ne všechny Svatební Páry si to uvědomují. Tak doopravdy velice málo Párů ví, kolik večerů budou muset strávit nad přípravami a organizaci svatby. Už jenom hledání vhodného místa pro svatební hostinu v daném termínu zabere spoustu volného času a často připravuje o pozitivní energii. To stejné je s fotografem, či zařizováním hudby. A to je teprve začátek.

Čert vězí v detailech

Problém je, že nejvíce času zabírají činnosti, ke kterým by jsme to ani neřekli. Hledání různých nabídek, zkoumání stovky internetových stránek v hledání referencí a názorů, přejíždění z místa na místo, schůzky, podepisování smluv. V této fázi Snoubenci jsou už natolik unavení, že na důkladné pročtení nějaké smlouvy, už nemají sílu a ani chuť. A to je Škoda, protože ne ústní dohoda, ale smlouva je závazná pro obě strany.

Holky jsou více zapojeny

Návaly práce zatěžují nejčastěji Nevěsty. Výzkumy ukazují, že to právě ženy nejvíce prohlíží webové stránky a internetové fóra s komentáři a novými nápady. Jaké květiny, hudba, auto a nebo jiný dopravní prostředek? Holky se navzájem dělí svými pocity, komentují a …bohužel často začínají mít problém s komunikací se svým partnerem. Nejčastější problém, který se objevuje je takový, že „on se nezapojuje“, „neprožívá to tak jako já“ a nakonec „nezáleží mu na tom“. Začarovaný kruh! Čím více máme pocit, že jsme na bojišti zůstaly samy, tím více se do organizace zapojujeme a tím více času a energie přípravě věnujeme.

>> Nápad pro řešení …

Jak se dostat z této situace? Pokud svoji Svatbu připravujete sami, radím Vám, hned na začátku si rozdělte úkony. Navrhuji, rozepsat si rozsah povinností na papír – co a do kdy je třeba udělat. Stáhněte si eBook 35 kroků k úspěšné organizaci svatby – najdete tam nejen postupy, plán ale i různé rady, tipy a nápady. A díky kterému čas strávený hledáním na internetu, můžete využít k něčemu více příjemnějšímu.
Zapsané a prodiskutované úkony jsou mnohem rychleji uskutečnitelné, než nějaké předpoklady, že druhá strana přece všechno ví a měla by něco dělat. Náš partner si nemusí být vědom úrovně zapojení se do organizace, frustrace a našich očekávání. Proto v této situaci Základem je konverzace a společná dohoda.
Pokud snoubencům, až tolik nezáleží na vlastní přítomnosti u organizace svatby, v dnešní době je spoustu možností, jak svatbu zorganizovat prostřednictvím osobních svatebních agentů a poradců.

Mým nadšením je kreativita, originalita, extravagance, design, styl a vzhled…
Proto dávám image každé příležitosti, co se naskytne a toho kdo chce a má chuť, vedu a inspiruji k tvoření a realizaci vlastních nápadů a myšlenek.
Více o mně si přečtěte zde >>

Komentáře
  • CHCETE VĚDĚT, CO MUSÍTE PŘED SVATBOU VĚDĚT ???

    Stáhněte si eBook ZDARMA a objevte 9 věcí, které Vám pomohou k realizaci svatby.

  • PŘIPRAVTE PERFEKTNÍ PÁRTY! ;)

    7 BODŮ JAK PŘIPRAVIT A ZORGANIZOVAT DOKONALOU DOMÁCÍ PÁRTY ...se spokojenými hostmi, v čele s hostitelem plným elánu a energie

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky