NÁPOVĚDA – jak se připravit na organizaci super DOMÁCÍ PÁRTY ;)

Plesová sezóna je v plném proudu, tak proč si neudělat skvělou párty i u sebe doma?

Ne každý má v lásce navléknout se do večerní róby, nebo obleku a vyrazit na bál. Přesto se rádi scházíte s přáteli, oslavujete a bavíte se.
To je varianta, kterou ráda preferuji i já, i když se s přítelem také občas rádi hodíme do gala, já si obleču krásné večerní šaty a přítel super oblek a vyrážíme na bál protancovat a bavit se celou noc.
Dnešní článek je ale o tom, abych Vám napověděla, jak připravit a zorganizovat párty u sebe doma.
Ráda hostím lidi, které mi nějakým způsobem přirostli k srdci a tak je občas zvu k sobě domů, nebo na zahradu, abychom se sešli, popovídali si, zahráli nějakou hru, oslavili narozeniny, nebo nějaký úspěch a u toho něco dobrého snědli a vypili.
Díky tomu jsem získala různé zkušenosti a pár z nich Vám teď představím. K dispozici mám také pro Vás
náhled eBooku 7 bodů jak připravit a zorganizovat dokonalou domácí párty, nebo si jej můžete celý zakoupit kliknutím na tlačítko ZDE.

Charakter párty

Na úplném začátku organizace párty je dobré stanovit, jaký charakter by měla ona mít. Zvažte, zda má to být párty tématická s nějakým konkrétním motivem.
Milým zpestřením bude například přestrojení do masek na téma filmů. Popřemýšlejte také, jak Vaše párty by měla vypadat, má to být bláznivá taneční zábava, nebo například párty se stolními hrami. Můžete zorganizovat turnaj ve společenských deskových hrách, nebo šarádu s odměnou v podobě malého dárku pro vítěze. Takové hry nepochybně zaručí, že párty nebude nudná a garantuji spoustu smíchu.
Možná Vaši přátelé rádi zpívají? V této situaci skvělým nápadem bude uspořádání soutěže karaoke.
rákosníček

Postarejte se o párty výzdobu

Při organizaci domácí párty, je se také třeba postarat o detaily, které pomohou Vaším hostům, naladit se na správnou párty atmosféru. Můžete ozdobit dům či byt balónky a girlandami. Pouvažujte nad dekorací tabule. Pěkné nádobí a ubrousky uspořádané zajímavým způsobem učiní, že stůl bude vypadat opravdu hezky. Příjemnou náladu, jako vždy, zařídí svíčky a lampióny. Díky těmto malý věcem bude sklo na stole vypadat úchvatně. Krásnou ozdobou stolu budou také čerstvé květiny.
Zdroj- evetichwill.de
Zdroj- evetichwill.de (1)

Naplánujte párty menu

Další důležitá činnost je naplánování menu. Na párty uspořádaných pro přátelé v domácím prostředí, nejlepší variantou jsou drobné chuťovky. Nejde přece o to, aby jste párty strávili u stolu a stále jedli. Drobné pochoutky umožní Vašim hostům, aby rychle něco zakousli a vrátili se k tanci,  nebo jiné zábavě.
Při plánování jídla na párty pomyslete také na sebe. Nejlepším řešením bude naplánování menu ve formě za studena, protože tímto způsobem uniknete stálého přebývání v kuchyni a nekonečného ohřívání jídel, místo toho aby jste trávili čas se svými hostmi.
Malé obložené chlebíčky, sendviče, jednohubky, saláty a drobné nápadité pochoutky krásně na stole vypadají a skvělé chutnají. Připravte speciální stolek, na kterým položíte talíře a mísy, misky, mističky s jídlem. Ušetříte spoustu místa a vyhnete se nepořádku.
Zdroj- izaBella DESIGN

Speciální drinkové menu

Párty se určitě nemůže obejít bez barevných nápojů. Perfektním nápadem bude připravení malého menu drinků, které budete servírovat v průběhu zábavy. Můžete hostům nabídnout, že si mohou svůj vlastní drink zhotovit sami a máte další tip na zábavu. Zásobte se různými džusy, nebo šťávou, alkoholem a ovoci, které budete potřebovat na jejich přípravu. Nutné je také dříve zajistit dostatek ledu. Nezapomeň na hosty, kteří alkohol nepijí. Oni si také zaslouží pestré nápoje. Můžete pro ně připravit drinky nealkoholické, nebo ovocné koktejly, které budou vypadat stejně krásně jako ty s procenty.
Zdroj- evetichwill.de (4)

Požádejte přátelé o pomoc

Pokud párty je pořádána pouze z důvodu, aby jste se sešli a společně pobavili, nebude žádnou hanbou, požádat přátele, aby sami připravili a donesli nějaké jejich dobrůtky. Ušetříte tím peníze a navíc budete mít další různorodé pochoutky na stole.

Postarejte se o parádní atmosféru

V průběhu každé domácí párty nejdůležitější je skvělá atmosféra. Postarejte se o to, aby všichni Vaši hosté se cítili komfortně. Dokonce i ty nejnápaditější dekorace a nejchutnější lahůdky nezajistí, že zábava bude klapat bez těch správných lidí. Mějte na paměti, že základem je osvědčená společnost veselých přátel a zbytek pečlivé přípravy, je obal pro to, že párty bude ještě více úspěšná.

Skvělý pomocník

Na konec mám tady pro Vás skvělého pomocníka, který Vás „nakopne“ v různých fázích
 ZDARMA můžete do něj nakouknout ZDE.
Přeji skvělou zábavu! 🙂

Mým nadšením je kreativita, originalita, extravagance, design, styl a vzhled…
Proto dávám image každé příležitosti, co se naskytne a toho kdo chce a má chuť, vedu a inspiruji k tvoření a realizaci vlastních nápadů a myšlenek.
Více o mně si přečtěte zde >>

Komentáře
  • CHCETE VĚDĚT, CO MUSÍTE PŘED SVATBOU VĚDĚT ???

    Stáhněte si eBook ZDARMA a objevte 9 věcí, které Vám pomohou k realizaci svatby.

  • PŘIPRAVTE PERFEKTNÍ PÁRTY! ;)

    7 BODŮ JAK PŘIPRAVIT A ZORGANIZOVAT DOKONALOU DOMÁCÍ PÁRTY ...se spokojenými hostmi, v čele s hostitelem plným elánu a energie

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky